Himoto E18OR 2.4GHZ

Cena: 103.00 

Himoto E18OR 2.4GHZ 4WD Stradale „Tricer“ RTR je produktom známeho výrobcu Himoto. Model bol navrhnutý tak ako pre začiatočníkov tak aj stredne pokročilých fanúšikov vzrušujúcej jazdy. Model obsahuje súčiatky z vyššej kvalitatívnej triedy modelov – olejové tlmiče, nastaviteľné odpruženie a silné servo s váhou 6 kg. Pohon auta je založený na 370 triede motora, čo umožňuje dosiahnuť relatívne vysokú rýchlosťou na také malé auto.

Na sklade

Popis

Model disponuje konštrukciou Stradale „Triceram“ a môžete s ním jazdiť takmer na každom povrchu, doma aj venku. Silný motor, široký rázvor a pneumatiky, poskytujú stabilitu vo všetkých podmienkach. Nárazníky má vyrobené z pružného a odolného plastu, který chráni model pred poškodením.

Na ovládánie modelu sa používa frekvencia 2.4 GHz – čím sa eliminuje riziko rušenia frekvencie pri skupinovej jazde, a dosahuje sa tiež aj väčší dosah diaľkového ovládania, väčšia stabilita a riadenie je oveľa menej náchylné na rušenie.

Rádiový systém je vybavený EPA technológiou a prijímač systémom FailSafe, aby se zabránilo situáciám, keď je vysielač rozladený.

Systém EPA slúži na individuálne nastavovanie serva, je možné taktiež obmedziť/nastaviť model na určitú rýchlosť, hlavne pri RC autách. Pilot si takto môže nastaviť model podľľa svocji predstáv, je preňho ľahšie ovládateľný

Model Himoto E18OR je RTR – Ready To Run, takže ho môžete vybrať z krabice a používať. Potrebujete už len  4 ks AA batérií do vysielača.

Ďalšie informácie

Mierka

1:18

Rozmery

310x140x100 mm

Akumulátor

7.2V 800mAh

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Pridajte recenziu ako prvý “Himoto E18OR 2.4GHZ”